אימון למציאת זוגיות

ויקי שלום 050-2552372


 • "אני חושבת שכמעט אי אפשר למצוא בכלל זוגיות נורמאלית לצערי כמה שתהיי יפה חכמה מצליחה, גורנשיט, לא יעזור, המח של הגבר עובד אחרת"

   

   "אני חושבת שכמעט אי אפשר למצוא בכלל זוגיות נורמאלית לצערי כמה שתהיי יפה חכמה מצליחה, גורנשיט, לא יעזור, המח של הגבר עובד אחרת"

   

   

  מאיה היתה מאוד נחרצת בפגישתנו הראשונה. שביקשתי שתספר לי על הדבר שהכי מאפיין אותה היא בחרה להתחיל ב"אני רווקה בת 36, יצאתי כבר לעשרות דייטים ואולי יותר, אני חושבת שכמעט אי אפשר למצוא זוגיות נורמאלית לצערי כמה שתהיי יפה חכמה מצליחה, גורנשיט, לא יעזור, המח של הגבר עובד אחרת".

   

  מאיה הגדירה את המטרה האימונית שלה מציאת זוגיות מאפשרת ותומכת. לשם כך, צריכים להתקיים שני מרחבים הכרחיים. מרחב ההזדמנויות ומרחב ניצול ההזדמנויות.

   

  "אבל אני רשומה בלפחות שלושה אתרי הכרויות, הגברים שם לא רציניים, גם פתאום התחילו לפנות אליי ממש מבוגרים". "איך התמונה שלך באתר?" שאלתי. מאיה ציינה שאין לה תמונה, היא לא רוצה להיחשף. "מתי שינית לאחרונה את הכרטיס" שאלתי. עברנו על הכללים לשימוש באתרי הכרויות, שינינו יחד את הפרופיל, ופתאום התחילו להגיע פניות אחרות ונוצרו מפגשים.

   

  במקביל עבדנו על יצרת מרחבי הכרויות נוספים, ומה תוכל לעשות שונה בכל מפגש כזה כדי שיראו אותה.

  מאיה הכירה את בן זוגה איתו היא חיה עד היום וכל זה בזכות המחוייבות לעשות שינויי.

   

  יש אנשים שיוצאים להמון דייטים, עושים את אותן טעויות, פעם אחר פעם. מקבלים בכל פעם את אותה תוצאה לא רצויה, אבל לא מסיקים מכך מסקנה.

   

  בהנחה שזוגיות היא דבר שאין הם מוכנים לוותר עליה, הם יהיו חייבים ללמוד לשנות התנהגות ולשנות דפוסי חשיבה כדי להשיג אותה.

   

  יש אנשים שיוצאים להמון דייטים, בלי להיות מצוידים בכישורים הנדרשים חלקם התעייפו מרוב דייטים ומשדרים בדיוק את זה - עייפות. הם לא יזהו אהבה גם אם היא תצעד להם מול הפרצוף עם שלט גדול.

   

  האימון הוא דיאלוג, שלי עם עצמי ושלי עם המאמן. הדיאלוג מבוסס על שאלות כמו: מה אני רוצה בזוגיות, מה הדימוי העצמי שלי, מה מגיע לי לקבל וכדומה וממשיך בלמידה איך להביע את מה אני רוצה (הבהרת ציפיות) ואיך להשיג את זה.

   

   

 • רוצה להתנסות באימון למציאת זוגיות

  *שם:  
  *טלפון:  
  אימייל:  
  *הערה:  

 • אהבתם? זה הזמן לעשות לייק

BizMakeBiz פותח ע"י