אימון למציאת זוגיות

ויקי שלום 050-2552372


 • מתוך ליבה של מאמנת למציאת זוגיות

  הנה הגיע היום לו חיכיתי מכל. לצעוד יד ביד לעבר החופה עם זה שיישא אותי לאישה. יאהב אותי ואני אותו, יקרא לי נסיכה שלי ויגרום להתעורר כל בוקר עם חיוך. רומנטי מידי?? אולי, אבל זה היה החלום שלי.

   

  כרווקה תל אביבית, בת 34,קרייריסטית, מצליחה לא חלף יום שלא חלפה בראשי המחשבה. זה יקרה? מתי? עד מתי אני אחכה? מתי אני צריכה להתחיל לחשוב על אופציה של להביא ילדים לבד?.

   

  היו לי חלומות שהגשמתי, תואר ראשון ואחריו שני בהצטיינות. ניהול בכיר כבר מגיל מאוד צעיר. הוגדרתי כמצליחנית אך רק בתחום אחד לא הצלחתי. בתחום שלרבים נראה כה פשוט.

  אחותי הצעירה למשל התחתנה בגיל 26 עם בחור מקסים אותו הכירה בגיל 18. ואילו אני, אין סוף דייטים, מאות בלי להגזים אבל אף אחד לא התאים.


  זה לא שלא היו לי קשרים משמעותיים אך אחריהם התחילה סאגה של דייטים אין סופיים, מהאינטרנט, בברים ואפילו ממסיבות, הכרויות דרך חברים ומה לא. אבל אף אחד לא נראה לי מתאים. לא גבוה מספיק, לא אינטליגנט מספיק, לא רציני מספיק והרשימה הייתה ...


  ואז הבנתי שכשעושים את אותו הדבר, התוצאה תמיד זהה. אבל מה לעזאזל אפשר לעשות אחרת. זה לא קרה ביום בהיר אחד. זה היה תהליך שנמשך תקופה. שבדיעבד אני יכולה להגיד שקרו לי כמה דברים.


  הדבר הראשון היה שהחלטתי שלא משנה מה, אני נהנית מהדייטים שלי. ולא שלא היו דייטים גרועים, אך בכל דייט מצאתי משהו גם אם זה לא היה קשור בבחור עצמו אלא במקום או בתגובות שלי ליהנות.

  במקביל לקחתי אימון. באימון גיליתי שלהרבה מהשאלות שחשבתי שיש לי תשובות, תשובותיי היו דיי מעורפלות. למשל, אף פעם לא חשבתי על היעוד שלי בחיים, מה חזון הזוגיות שלי, מה הערכים שעליהם אני לא מוותרת ועל מה כן אני מוכנה לוותר ועוד שאלות משמעותיות רבות.

   

  ולא זו לא הייתה אהבה ממבט ראשון, לא בדייט הראשון וגם לא בשני, היה נחמד אז איך זה שהפעם זה הצליח?


  בעקבות האימון עברתי תהליך של חקירה עצמית ובדקתי עם עצמי מה חשוב לי באמת, בלי מה יחשבו ההורים, החברות וכל מי שמסביב. האימון גרם לי להבין שהשינוי חייב להתחיל בי. עבדתי קשה להשתנות בעצמי. ויתרתי על פנטזיית המושלם, למדתי לנהל את הביקורת שלי, להכיל את החסרונות, בחרתי על מה אני מוכנה לוותר ועל מה לא. למדתי להחחיל לחיות בחוסר ודאות, כי אף אחד לא יכול להבטיח לי מה יהיה באמת ומה לעשות צריכים גם לשחרר. והכי חשוב למדתי לחיות בצוות, שזה לא פשוט למי שחיה שנים רבות לבד. הכנתי תוכנית פעולה ועשיתי הכול כדי להשיג את מה שאני רוצה.


  והינה הגיע היום לו חיכיתי מכל. לצעוד יד ביד לעבר החופה עם זה שנשא אותי לאישה, הבטיח שיאהב אותי לעולמים וקורא לי נסיכה שלי.

  אוהבת אותך בעלי

  ויקי

  רוצים להגשים את החלום?? התקשרו אליי 050-2552372

 • אני רוצה זוגיות!

  *שם:  
  *טלפון:  
  אימייל:  
  *הערה:  

BizMakeBiz פותח ע"י